Život na farme je viac ako dramatický, pričom o vypäté situácie medzi farmármi rozhodne nie je núdza. Každého z účinkujúcich motivuje jediná vec, a to výhra vo výške 75-tisíc eur, ktorá by mohla jednému z nich výrazne zmeniť život. Zdá sa, že na verejnosť sa tentokrát dostala informácia o prvom finalistovi, ktorý má k vysnenej výhre momentálne najbližšie.

Desiata séria reality šou Farma je v plnom prúde, pričom sa stala celebritnými účinkujúcimi a vynovenými pravidlami absolútne rozdielnou reláciou. Aj napriek tomu, že divákov často hnevá dianie na statku, so zvedavosťou sledujú, kto sa dostane do finálového týždňa. Je však zrejmé, že fanúšikovia prišli o menšie prekvapenie, keď na povrch vyplávala informácia o prvom finalistovi.

Je všeobecne známe, že natáčanie Farmy bolo prednedávnom ukončené, no farmári majú prísne zakázané prezradiť nasledujúci vývoj hry. Pravidlá televízie Markíza však porušil sebavedomý Juraj Solčanský, ktorý priznal, že súťažiaci majú spoločnú skupinu na sociálnej sieti, kde pravidelne komunikujú.

Rodák z Nitry tiež prezradil zrejme viac ako chcel, keďže sa ho fanúšik opýtal, aký je jeho tip na víťaza. Juraj je presvedčený, že víťazom bude Milan Vysokai, známy pod prezývkou “Miňo“. V tomto prípade sa však dá čítať medzi riadkami, keďže Solčanský je neustále v kontakte s farmármi, a teda vie, kto sa dostal čo najďalej. Logicky z toho vyplýva, že práve Milan sa mohol prebojovať až do finále, ktoré sa uskutoční zrejme na začiatku decembra.

Zdroj: Instagram/Juronesky | Foto: markiza.sk, Instagram/evelynjefresh