Mary Bartalos zvalcovala štvrté kolo šou Tvoja tvár znie povedome, hoci napokon zvíťazil výborný Miro Šmajda. Herečka sa ale dočkala ešte oveľa významnejšieho ocenenia, keď na ňu zareagovala slávna spevácka hviezda!

Štvrté kolo zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome bolo v nedeľu nabité skvelými výkonmi účinkujúcich a večer totálne zvalcovala Mary Bartalos, ktorý predviedla neskutočne náročnú choreografiu spolu s interpretovaním rýchleho textu. V hlasovaní poroty a kolegov však nezískala najviac bodov a prvenstvo si rovnako zaslúžene odniesol výborný Miro Šmajda, ktorý stvárnil Chubby Checkera. Napriek tomu si ale Kuly zlízol kritiku divákov za 3 body, ktoré udelil Mary po jej skvelom výkone.

Mary však nemusí byť vôbec smutná. Napokon sa jej dostalo takého ocenenia, aké sa len tak nevidí. Na jej geniálne vystúpenie zareagovala samotná svetoznáma hviezda Ciara, ktorá hľadá najlepšie napodobeniny svojho videoklipu a tých najšikovnejších zverejňuje na svojom profile. Hit „Level Up“ sa speváčke v podaní Mary Bartalos páčil natoľko, že jej video z nedeľného večera na sociálnej sieti lajkla. Len tak ďalej, Mary!

Ciaru zaujalo vystúpenie Mary Bartalos s jej hitom Level Up

Mary predviedla neskutočne náročnú choreografiu
Mary síce nevyhrala štvrté kolo, no dostalo sa jej väčšej pocty.
Výkon herečky si všimla samotná Ciara, ktorá jej vystúpenie lajkla na sociálnej sieti.

Zdroj │ Foto: YouTube, Instagram