Igor Matovič (47) je momentálne najvyťaženejším a najdiskutovanejším politikom v krajine, pričom okrem práce ho doma čaká aj manželka s dvoma dcérami. Kým hlava ich rodiny pilne vykonáva funkciu premiéra, dievčatá si momentálne musia zabezpečovať program predovšetkým bez neho.

Premiér Slovenska má po marcovom prebratí funkcie plné ruky práce s bojom proti koronavírusu a nastavením nových pravidiel. Už 20 rokov však po jeho boku stojí sympatická manželka Paulína (43), ktorá ho podporovala aj pred parlamentnými voľbami 2020. Skromná žena momentálne vlastní všetok Matovičov majetok, avšak to najdrahšie v ich životoch ostáva aj naďalej „spoločné“. A tým sú deti.

Kým Igor má aktuálne na rodinu menej času ako v minulosti, jeho polovička si po výhre vo voľbách nárokovala, aby si aspoň jeden víkend z mesiaca vyhradil na svojich najbližších. To však ešte nikto netušil, aká nastane situácia, pričom dievčatá si dnes dočasne musia vystačiť samy. Paulína tak spolu s dcérkami Rebekou a Klárou nedávno vybehli do prírody, kým premiér sa nimi pochválil aj na sociálnej sieti: „Kým tatko ve velkém meste vážne veci rijéši, jeho lásky sa fčera v levandule focá,“ napísal uvoľnene a pridal emotikony srdiečok.

Snímka rodiny Matoviča si získala sympatie fanúšikov, ktorí nešetrili slovami chvály: „Za mňa palec hore… Keď už pre nič iné, tak aspoň za to, že: funkčná rodina= funkčná spoločnosť. Žiadne frajerky, žiadne slniečka, žiadne zlaté tehly, žiadne gorily, žiadne tety Anky…. A jamky v lícach, čo sa pekne usmievajú a pritom…. Minimálne si na vás vážim hodnoty, ktoré zdieľate,“ odkázal mu istý František, ku ktorému sa pridala aj Jana: „Manželka vyzerá ako čerstvá 25-tka!“ Okrem pozitívnych komentárov však mnohí vyzývali premiéra predovšetkým k tomu, aby sa vyjadril k téme plagiátorstva Borisa Kollára, ktorý mal podobne ako Krištúfková či Danko okopírovať značnú časť svojej diplomovej práce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/I.M.