Prezidentke mal prejav napísať tento politik: Šokujúce rozuzlenie!

Dátum:

Nie je žiadnym tajomstvom, že prezidenti rôznych štátov majú poradcov, ktorí im významne pomáhajú s verejnými prejavmi. Výnimkou nie je ani Zuzana Čaputová, no meno autora jedného z jej príhovorov je poriadne prekvapujúce.

Zuzana Čaputová predniesla v utorok (1. februára) prejav v prezidentskom paláci, pričom text jej príhovoru bol následne zverejnený na oficiálnej stránke kancelárie prezidentky pod názvom ,,Vyhlásenie v súvislosti s napätou situáciou na Ukrajine“. V dokumente je však uvedený autor Tomáš Valášek, ktorý bol v minulosti členom strany Za ľudí, no momentálne sa hlási k Progresívnemu Slovensku, v ktorom pôsobila aj samotná Čaputová.

Prezidentský palác tvrdí, že ide iba o nedorozumie, pričom podklady k prejavu napísala Jana Kobzová, ktorá je manželkou poslanca Valášeka, a zároveň aj poradkyňou našej hlavy štátu. Dvojica údajne využíva jeden počítač, v dôsledku čoho sa v dokumente objavilo meno politika.

Následne bol v zverejnenom dokumente zmenený autor, ktorým je najnovšie Lukáš Laczko z odboru komunikácie kancelárie prezidentky. Valášek odmietol, že by písal prejav pre Čaputovú, no napokon sa priznal, že ho čítal ešte pred zverejnením. ,,Kúpime druhý počítač do domácnosti,“ napísal pred pár hodinami na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: refresher.sk  |  Foto: YT/Lennart Meri Conference, FB/Tomáš Valášek, Zuzana Čaputová

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...