Po Love Island 3 dostala kontroverzná Ráchel Karnižová šancu zažiariť aj v omnoho drsnejšej reality šou Survivor. Ako zvládne život v džungli bez niečoho, čo bola doma zvyknutá robiť 4-krát za deň?

Ráchel miluje kamery a pozornosť. Ešte pár mesiacov pred nástupom do Survivor účinkovala v Love Island, kde sa dostala až do finále. Okrem toho ju Slováci mohli vidieť v módnej šou Nákupné maniačky či kulinárskej relácii Bez servítky. Tam prvýkrát všetkých šokovala svojou starostlivosťou o zuby. Aby si ich udržala biele, niektoré typy nápojov vôbec nepila alebo ich pila iba cez slamku.

Šok pre fanúšikov: Ráchel a Claude sa rozišli, nečakaný dôvod!

Práve ukážkový chrup bude príťažlivej Ráchel robiť starosť i v Survivor. V Dominikánskej republike totiž svojmu žiarivému úsmevu komfort, na aký bol doteraz zvyknutý, dopriať môcť nebude.

,,Ja si dávam dosť záležať na zuboch. A neviem si predstaviť, že si nebudem umývať zuby. Pretože som zvyknutá si aj 4-krát do dňa umývať zuby,” prezradila dredatá červenovláska pre Markiza.sk. Ako sa bude Ráchel v drsnej hre o finančnú výhru dariť, môžete sledovať na Voyo.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/voyo.sk, rachellkka