V pondelok došlo na rýchlostnej ceste R1 k tragickej dopravnej nehode. Neďaleko Nitry sa zrazili kamióny, pričom jeden z nich vletel do cesty Volkwagenu Passat, v ktorom sa viezla mladá rodinka. 28-ročná Dáša však už svojho synčeka Janka nikdy nevezme do náručia.

Pondelkový deň sa skončil pre mladú rodinku žijúcu v Bratislave mimoriadne tragicky. Pri nehode na R1 sa zrazili nákladné autá, pričom jedno z nich vletelo do cesty motorovému vozidlu, ktoré viedol 36-ročný Martin. Mladý muž skončil s ťažkými zraneniami v bratislavskej nemocnici, no ako uvádza Nový Čas, jeho stav má byť stabilizovaný.

Jeho 28-ročná manželka, s ktorou dokončovali stavbu rodinného domu v obci pri Nových Zámkoch, musela byť podľa informácií Hasičského a záchraného zboru na mieste nehody oživovaná záchranármi. Po prevoze do nemocnice, žiaľ, umrela.  Dáša mala pritom podľa slov užialenej rodinnej známej pracovať v obľúbenom divadlle.

Ona bola taký dobrý človiečik, umelecká duša, robila v Štúdiu L + S. Nikto nemôže tomu uveriť, čo sa stalo,” dodala s plačom. Vo vozidle sa v čase hroznej nehody nachádzal aj ich ročný synček Janko, ktorý podľa predbežných informácií neutrpel zranenia, no po náraze bol vystrašený: “Ten malinký tak plakal, že ho nikto nevedel utíšiť,” prezradil s plačom svedok nehody.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Hasičský a záchranný zbor