V pondelok popoludní došlo na rýchlostnej ceste R1 v smere do Trnavy k tragickej dopravnej nehode. Na ceste sa zrazili dva kamióny a jedno osobné vozidlo. Pôvodne boli hlásené štyri zranené osoby, no mladá mamička zomrela po prevoze do nemocnice.

Ako uvádza Hasičský a záchranný zbor, na rýchlostnej ceste R1 v smere na Trnavu došlo v pondelok popoludní k nepeknej dopravnej nehode. Pri tej sa zrazili dva kamióny a jedno motorové vozidlo. “Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravne nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste R1 v smere do Trnavy. Pri nehode došlo k zrážke dvoch kamiónov a jedného osobného motorového vozidla. Zasahujúci hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc, havarované vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru a zamedzili úniku prevádzkových kvapalín. Následkom nehody utrpeli štyri osoby zranenia rôzneho rozsahu,” uviedli.

A hoci sa spočiatku predpokladalo, že nehoda si vyžiada len zranenia, nestalo sa tak. Ako informuje MyNitra, mladá žena zomrela po prevoze do nemocnice, aj keď ju spočiatku záchranári oživili. Mamička mala žiť s rodinou v Bratislave. V aute sa počas nehody nachádzal aj 1,5-ročný chlapček. Ten údajne neutrpel žiadne zranenia, no bol prevezený do nemocnice na pozorovanie. Nedávno prišiel o život aj 21-ročný mladík, ktorého telo našli záchranári v Bachledovej doline.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: mynitra.sme.sk │ Foto: FB/Hasičský a záchranný zbor