Norbert Bödör je aktuálne obžalovaný v kauze Dobytkár pre viaceré podozrenia z trestných činov. Rovnako je expolicajný prezident Tibor Gašpar obžalovaný v kauze Očistec. Obidvaja boli nedávno prepustení z väzby a sú stíhaní na slobode, čo ihneď patrične využili.

Bödör mladší čelí obvineniam v kauze Dobytkár, kým Tibor Gašpar ako bývalý šéf polície obvineniam v kauze Očistec. Obidvaja boli po poriadne dlhej dobe za mrežami prepustení z väzby a momentálne sú stíhaní na slobode.

Gašpar sa navyše len pred pár dňami postavil na tlačovej besede vedľa Roberta Fica a nevylúčil svoj vstup na politickú scénu. Bödör sa zas zúčastnil pred pár dňami na prvom pojednávaní vo svojej kauze. Zdá sa, že obaja sa rozhodli dopriať si dovolenku v exotickom Dubaji, kde ich niekto odfotil a záber rozposlal do slovenských redakcií.

Medzi inými zverejnil dvojicu aj DenníkN, ktorý dodal, že na dovolenke majú tráviť čas spolu so svojimi rodinami. Fotku si všimol aj minister financií Igor Matovič, ktorý ju na sociálnej sieti veľavravne okomentoval: “Mafia práve oddychuje v Dubaji,” napísal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: YT/SME, FB/Igor Matovic, Robert Fico