Denisa Saková má v práci nabitý program a okrem iného sa pravidelne zúčastňuje aj politických diskusií. Zdá sa však, že blondínka si stále nájde čas i na súkromné aktivity. Na tom by nebolo nič zvláštne, no spoločnosť jej na letisku robil opäť známy človek z kauzy. 

Bývalá ministerka vnútra za stranu Smer sa po odchode od svojho šéfa rozhodla presedlať do Pellegriniho Hlasu. 46-ročná politička sa okrem toho stará aj o neplnoletého syna, no všetko nasvedčuje tomu, že má čas i na súkromné aktivity. Na tom by nebolo nič zvláštne, avšak anonymnému čitateľovi Plusky sa podarilo odfotiť exministersku v spoločnosti známeho muža.

Sakovú mal na ceste do Ríma na letisku sprevádzať bývalý riaditeľ NAKA Branislav Zurian. Ten sa po zbavení obvinenia generálnou prokuratúrou objavil minulý rok na zvláštnom videu, kedy vo vozidle SUV vystriedal vystupujúcu vyšetrovateľku Santusovú. Jej tím má pritom spor s tímom vyšetrovateľa Čurillu, pričom o tento prípad sa mimoriadne zaujíma aj Robert Fico.

Podľa slov čitateľa odfotil Sakovú a Zuriana na letisku v Duty free shope krátko pred odletom do Ríma, foto >>> TU <<<. “Bolo evidentné, že sú viac, ako len kamaráti,” uviedol. Po oslovení s otázkou však Saková reagovala na nové zábery vyhýbavo, hoci vzťah nepoprela: “K osobným veciam, ktoré nemajú vplyv na výkon mojej politickej funkcie, sa nevyjadrujem.” Dvojicu pritom na spoločnom výlete na lyžovačke v talianskych Alpách odfotili aj v marci 2022, hoci vtedy Zurian tvrdil, že išlo o náhodu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Denisa Saková, YT/Polícia Slovenskej republiky