Marianna Ďurianová (42) vychováva svojho synčeka Romana a hoci mala byť až donedávna single, zdá sa, že noci opäť netrávi sama. Z jej bytu vychádzal nadránom muž, ktorý ale nie je žiadnym neznámym.

Známa blondínka Marianna Ďurianová porodila pred siedmimi rokmi synčeka Romana. Hoci snívala o spoločnej rodinke s podnikateľom Romanom Doležajom (43), všetko sa rozplynulo pred tromi rokmi, kedy bol v kauze vydierania odsúdený na tri a pol roka. Pre dobré správanie však mohol opustiť múry väznice o čosi skôr a dnes sa už teší slobode.

Hoci ho bývalá markizáčka chodila do Hrnčiaroviec nad Parnou pravidelne navštevovať aj so synom, po jeho návrate išli od seba a Marianna si začala s niekým iným. Ani tento úlet však nemal dlhé trvanie, a tak sa zdalo, že moderátorka je single. Dnes je, zdá sa, všetko celkom inak. Fotografovi portálu Topky sa totiž podarilo zachytiť muža, ktorý vychádza z moderátorkinho bytu.

Fešák, ktorý bol už niekoľkokrát videný pri jej byte, nie je nik iný ako samotný Doležaj. Posledne Ďurianovej príbytok opustil v pondelok o 7:30 ráno, pričom vozidlo vídať na tomto mieste aj v noci. Podľa zákulisných informácií to mali dať rodičia malého Romana opäť dohromady a chcú skúsiť fungovať ako rodina. Držíme palce.

Ďurianovej partner Roman Doležaj vychádza z moderátorkinho bytu, >>> TU <<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: Facebook, TV JOJ