Marianna Ďurianová (41) mala tvoriť ešte donedávna pár s obvineným Romanom Doležajom (42), ktorého chodievala pravidelne navštevovať aj do väznice. Po jeho prepustení sa ale dejú čudné veci a moderátorka bola prichytená s neznámym!

Ďurianová si po dlhšej odmlke našla stabilný flek v RTVS, kde už niekoľko mesiacov hlási športové správy. Napriek pracovnej vyťaženosti si však udržiavala vzťah s otcom jej dieťaťa, obvineným Romanom Doležajom. Partnera chodievala dokonca pravidelne navštevovať vo väznici v Hrnčiarovciach nad Parnou.

Každý tak automaticky očakával, že po jeho prepustení sa dvojica opäť vráti do bežného partnerského života a bude zdieľať spoločnú domácnosť. Doležaj je však už týždeň na slobode, no s Ďurianovou sa zatiaľ podľa všetkého jeden druhému vyhýbajú. Podnikateľ pritom pred časom šokoval informáciou, čo sa chystá robiť po prepustení z basy. Moderátorkino meno totiž v jeho plánoch akosi nefigurovalo. Blondínka navyše vo voľnom čase dala prednosť zábave v Tatrách, kde ju okrem partie kamarátov sprevádzal aj neznámy muž.

Podľa informácii Nového Času by to mohol byť práve tento záhadný muž, s ktorým sa Marianna vybrala aj do Dubaja. Čitateľovi sa pritom podarilo zhotoviť záber v lietadle luxusných aeroliniek, na ktorom vidieť jeho tvár vedľa moderátorky, foto >>> TU <<<. Prezradil, že Ďurianová a záhadný chlap sa k sebe správali viac ako kamaráti: „Cestovala s tým pánom. Počas cesty sa pusinkovali a maznali. Bolo vidieť, že sa majú radi. Takto sa kamaráti k sebe rozhodne nesprávajú,“ vyzradil čitateľ so slovami, že zrejme netušili, že ich na palube ktosi spozná a spoločnosť im údajne robil aj Mariannin syn Romanko. Žeby sa Ďurianovej vzťah s Doležajom nadobro rozpadol?

Mariannu Ďurianovú pristihol čitateľ v lietadle s neznámym mužom
Podľa jeho slov sa mali pusinkovať a maznať

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, YouTube