Jožo Pročko bol v minulosti obľúbeným humoristom, ktorý dlhé roky bavil celé Slovensko svojimi fórikmi. Následne sa po ňom akoby zľahla zem a pred televíznymi obrazovkami sa objavoval už len zriedka. Momentálne sa totiž venuje predovšetkým podnikaniu, pričom ho čoraz viac rozčuľuje správanie politikov.

Bývalá hviezda relácie “Nikdy nehovor nikdy“ sa v posledných mesiacoch čoraz viac vyjadruje na adresu slovenských politikov. Najnovšie sa opäť pustil do Roberta Fica, ktorý pred pár dňami prekvapil svojich voličov, keď sa nakoniec vzdal kandidatúry na sudcu Ústavného súdu.

Mnoho ľudí sa tak začalo zaujímať o jediné, a to, prečo sa šéf smerákov nakoniec takto rozhodol? Stále opakujúca sa otázka napokon vyburcovala samotného Pročka, ktorý zvedavcom veľmi rád objasnil celú záležitosť a vysvetlil, čo sa zrejme dialo pred radikálnym rozhodnutím bývalého premiéra.

Zdroj: Facebook/Jožo Pročko – stránka  |  Foto: Facebook/Ústavný súd SR, Facebook/Inkognito, YouTube |  Video: Facebook/Jožo Pročko – stránka