Reality šou Survivor si našla svojich divákov, pričom tých spomedzi 24 účastníkov najviac zaujal MMA zápasník Gábor Boráros. 29-ročný športovec však musel súťaž o 100-tisíc eur náhle opustiť, nakoľko mu lekári odporučili, aby v šou pre problémy s kolenom ďalej nepokračoval.

Markizácka šou Survivor prišla v uplynulých hodinách o svoju najväčšiu hviezdu, ktorá si nielen vystupovaním, ale aj odhodlaním v disciplínach získala mimoriadne sympatie publika. Gábor Boráros však vstupoval do hry so zraneným kolenom, ktoré si postupom času vyžiadalo svoju daň. “Ja som hovoril v mojom kmeni, že keď prídem z vyšetrení s úsmevom na tvári, je všetko v poriadku, ale keď nie, tak už nemôžem pokračovať. Nečakal som však také veľké emócie pri lúčení a že sa všetci rozplačeme. Mal som veľmi dobrý tím, všetci boli sympatickí, iba Veronika nie. Ja nie som dobrý tímový hráč, ale Survivor to zmenil,” povedal otvorene po odstúpení zo šou pre Markízu.

Ešte predtým, ako definitívne opustil ostrov, sa rozlúčil aj so svojim kmeňom, pričom medzi súťažiacimi bolo badať neprehliadnuteľné emócie. “Som vďačný za všetko, čo som od vás dostal, čo som sa od vás naučil. Ani netušíte, aké dôležité veci som sa od vás naučil a mám teraz úplne iný pohľad na všetko, než som mával predtým,” lúčil sa dojemnými slovami Gábor so svojim tímom. “Myslím to úplne vážne. Skôr som si moc nevážil dôležité veci, s nikým som sa nebavil. Tu som toho za jeden mesiac narozprával viac než za celý rok. Mám pocit, že budem určite lepší človek, než som býval skôr,” dodal športovec a vyzval kolegov, aby neváhali bojovať za výhru aj naďalej.

Ako priznal, na ostrove zažil množstvo fantastických zážitkov, taktiež si našiel nových kamarátov, no Veronika Havlik medzi nich nepatrila ani s odstupom času. Spomedzi všetkých mu však mimoriadne prirástol k srdcu Nathan, bývalý futbalista a hviezdička zo šou Love Island, ktorý taktiež bojuje so zdravotnými problémami. A na čo sa Gábor najviac teší po príchode na Slovensko? “Na to sa teším najviac, že s rodinou môžeme ísť na spoločnú večeru a potom tam môžem vysvetliť, že čo sme robili presne,” dodal športovec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Rozhovor s Gáborom si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, VOYO | Foto: markiza.sk, IG/_nathanchristian