Reality šou Farma 12 sa dostala do svojho úspešného konca, pričom diváci po 3,5 mesiacoch spoznali dlho očakávaného víťaza. Výhru vo výške 75 000 € si po tvrdom boji napokon odniesla “mešťanka” Xénia Gregušová, ktorá si získala aj najväčšiu priazeň diváckeho publika. 

11. decembra prebehlo na obrazovkách TV Markíza veľkolepé finále reality šou Farma, z ktorého ako víťaz vzišla krásna Žilinčanka Xénia Gregušová. Bezprostredne po výhre absolvovala rozhovor s Martinom Šmahelom, kde prezradila aj to, ako vníma svoj triumf a skutočnosť, že vyhrala 75 000 €! “Ja tomu neverím. Ja som neskutočne šťastná, ja som si celý čas dnes z chalanov robila srandu, že aj tak to vyhrám, že nemusia sa snažiť, akože zo srandy a naozaj to vyšlo a ja tomu fakt že nechápem a neviem, nejak to ešte nevnímam,” povedala s úsmevom na perách a viditeľne roztrasenými rukami.

Ako ďalej prezradila, do finále šla s obavami, ale aj nadšením, nakoľko je súťaživý typ, avšak bola výrazne vystresovaná a nervózna. Za disciplínu, ktorá jej najviac sadla, považuje “pavúka”, kde sa súťažiaci museli s lanom vymaniť spod drevenej konštrukcie, kým za najťažšiu úlohu označila prekážkovú dráhu. “To bolo extrémne ťažké. Ja som si myslela, že a, dobre, šak ja som tanečnica, ja tam budem mať ten balans, všetko bude v pohode, že to je taká disciplína pre mňa, no ale keď som sa tam postavila, tak som zistila, že vôbec,” uviedla Xénia. Zároveň dodala, že zatiaľ nemá s výhrou žiadne plány a počká na to, čo príde.

Rozhovor so Xéniou tesne po výhre môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk, IG/xenia_gregusova