Adela Vinczeová tvorí s Viktorom manželský pár už tri roky a je zjavné, že hrdličky si stále skvele rozumejú. Len prednedávnom však došlo k prvému stretnutiu medzi moderátorom a Adeliným bývalým, Petrom Modrovským. To, čo zahlásila Adela, však zrejme nikto z nich nečakal.

Naša najúspešnejšia moderátorka (39) si v súkromnom živote preskákala viacero vzťahov, kým konečne našla svojho pána Božského. Adela, ktorá sa nedávno vyjadrila aj k premiérovi Matovičovi, povedala pred tromi rokmi, po ani nie ročnom vzťahu, áno Viktorovi Vinczemu (29), s ktorým sú odvtedy nerozlučná dvojka.

To, že Adela ostala kamarátkou s Tomášom Bezdedom aj po rozchode, je všeobecne známe, no to isté platí i v prípade Petra Modrovského (36). Tanečník prezradil, že boli v kontakte aj počas koronavírusovej pandémie a nedávno sa dokonca stretli aj osobne. “S Adelou sme boli v spojení aj počas korony. Pred pár dňami sme sa náhodne stretli,” uviedol pre Plusku.

Adela však mala po svojom boku aj Viktora, s ktorým sa tak Peter stretol na ulici po prvýkrát. “Priznám sa, že takto v trojici to bolo prvýkrát. Viktora som dovtedy osobne nepoznal, nebol na to dôvod. Vychádzal som z obchodu, oni akurát vchádzali,” priblížil detaily. Z toho, čo vzápätí hlesla Adela, však ostal poriadne zaskočený. “Zoznámili sme sa a Adela typickým humorom zahlásila, že Viktor používa môj uterák. Na to som teda nevedel, čo mám odpovedať, či to je výhoda alebo nevýhoda,” dodal s úsmevom. Je otázne, či to bola vhodná poznámka počas prvého zoznámenia, no zdá sa, že Peter vzal napokon všetko s humorom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/tvjoj, viktorvincze, RTVS