Umelá inteligencia Alica si neraz pripravila pre farmárov nemilé prekvapenie. V posledných epizódach mohli diváci vidieť, že pri stole pravdy súťažiacim poriadne zamrzli úsmevy. Dlho očakávaný dvojduel sa totiž naozaj uskutoční, i keď účinkujúci predpokladali úplne iný priebeh hry.

Väčšina farmárov sa v posledných dňoch čoraz viac rozprávala o situácii na statku, keďže je ich v boji o 75-tisíc eur príliš veľa. Zlé tušenie súťažiacich napokon potvrdila aj samotná Alica, ktorá oznámila, že v semifinále je miesto iba pre šiestich z nich.

To, čoho sa Dagmar Kubinová a Michal Mošpan najviac báli, sa napokon stane skutočnosťou. Nielenže obaja idú do duelu, no zároveň sa postavia proti sebe. Ďalším prekvapením bola informácia, že pôjde o prvý dvojduel, pričom duelanti si mali vybrať spolubojovníkov opačného pohlavia.

Rodáčka z Hodonína priznala, že nechce zápasiť práve proti Mišovi, no vzápätí začala uvažovať ako správna hráčka. Jasne naznačila, že jej parťákom do arény sa stane Šimon. Svoje rozhodnutie následne potvrdila aj pri stole počas rozhovoru s Alicou. Podľa jej slov verí, že práve s 21-ročným stolárom má najväčšiu šancu vrátiť sa späť na Farmu.

Michal uvažoval nad Alex, no obával sa, že by sa cielene snažila sabotovať duel, aby mohol vyhrať Šimon a Dagmar. Ešte pred konečným rozhodnutím svoje myšlienky prezradil Martine, ktorej bol okamžite jasný záver ich konverzácie. ,,No nič, Miško. Od začiatku až do konca spolu,“ povedala mu s odhodlaním, kým pri stole jej po vyslovení mena padlo aj pár sĺz. Diváci sa tak môžu tešiť na poriadne napínavý dvojduel!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: voyo.markiza.sk | Foto: IG/farma.markiza, voyo.markiza.sk