Pravidlá boli oficiálne predstavené. Doteraz sa v reality šou Farma len polemizovalo nad tým, ako bude vyzerať posledný duel pred semifinále. Keďže v hre bol príliš vysoký počet súťažiacich, réžia musela poupraviť jeho priebeh, čo farmárov poriadne zaskočilo.

Vyradenie kontroverzného Minha zapríčinilo návrat až troch účinkujúcich- Natálie, Alex a Sašky. Ich príchod spôsobil omeškanie vo vyraďovaní hráčov, a tak bolo spočiatku jasné, že réžia príde s miernou úpravou duelu, aby sa do semifinále dostal primeraný počet súťažiacich.

I keď väčšina z účinkujúcich rátala s dvoj-duelom, to, čo si pre nich Markíza pripravila, nikto nečakal. „Dagmar, Michal, do duelu pôjdete na konci týždňa obaja. Postavíte sa proti sebe,“ informovala ich samotná Alica s tým, že si obaja môžu vybrať jedného spoluhráča opačného pohlavia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

V aréne sa tak proti sebe postavia dve dvojice v zložení muž so ženou. Dagmar ihneď oslovila najsilnejšieho muža na statku- Šimona. „Šimi, my sa ale vrátime, nie?“ Spýtala sa ho, na čo Koleň zareagoval strohým: „Isto!“ Zdá sa tak, že prvá dvojica je známa, otázkou zostáva, koho si vytipuje statný Michal Mošpan.

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk