Je tomu len zopár týždňov, čo spevácka hviezda Katy Perry potvrdila informáciu, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Porotkyňa šou American Idol však dnes už vie, či sa jej narodí chlapček alebo dievčatko!

Californská kráska Katy Perry (35) tvorí od začiatku roka 2016 s jednou vzťahovou prestávkou šťastný pár s hercom Orlandom Bloomom (43). Ako speváčka začiatkom marca priznala prostredníctvom videoklipu, momentálne je v šťastnom očakávaní svojho prvého dieťatka.

“Som vzrušená, veľmi vzrušená a šťastná. Je to zrejme najdlhšie tajomstvo, aké som kedy musela udržať. Myslím, že som vám to prezradila najlepším možným spôsobom, cez hudbu,” uviedla Katy potom, ako zverejnila vizuál k skladbe Never Worn White.

Katy iba pred pár hodinami pridala na sociálnu sieť Instagram fotografiu budúceho otecka s ružovým krémom na tvári a širokým úsmevom, pričom pridala popis: “Je to dievča!” s dvoma ružovými srdiečkami. Okrem toho sa v príspevku objavili aj slová z piesne jej kolegyne Beyoncé: „Girls Run the World.“

Kým Bloom bol v minulosti ženatý so supermodelkou Mirandou Kerr a majú spolu syna Flynna, Katy sa v roku 2010 vydala za britského komika Russella Branda. Manželstvo im však vydržalo len 14 mesiacov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/KatyPerry, Orlando Bloom