Obľúbená speváčka, ktorú zbožňuje celý svet, to až doteraz úspešne tajila! So svojím nemenej známym snúbencom totiž čaká prvé dieťatko, ktoré by sa malo narodiť už v lete.

Katy Perry rozhodne vie, ako šokovať svojich fanúšikov! 35-ročná speváčka, ktorá je zasnúbená so 43-ročným lámačom ženských sŕdc Orlandom Bloomom, až doposiaľ tajila krásnu novinku. Už v lete sa totiž po prvýkrát stane mamičkou. Pre Orlanda pôjde už o druhé dieťa, keďže z predchádzajúceho vzťahu s topmodelkou Mirandou Kerr má 9-ročného syna Flynna.

Speváčka, ktorá nedávno skolabovala počas porotcovania v SuperStar, potvrdila novinku prostredníctvom nového videoklipu Never Worn White, kde na záver ukáže bruško. Napokon sa fanúšikom “prizná” k sladkému tajomstvu aj cez Twitter a zodpovie aj na ich zvedavé otázky.

Perry prizná, že jej pocity ohľadom tehotenstva sú búrlivou radosťou. Zároveň dodáva, že doposiaľ nikdy nemusela tajiť nič tak dlho, ako v tomto prípade: “Som vzrušená, veľmi vzrušená a šťastná. Je to zrejme najdlhšie tajomstvo, aké som kedy musela udržať. Myslím, že som vám to prezradila najlepším možným spôsobom, cez hudbu,” dodáva. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Katy Perry je tehotná
https://twitter.com/perrycrave/status/1235445007210831873

Zdroj │ Foto: YouTube/Katy Perry, Instagram/katyperry, Twitter