Natália Puklušová (32) si počas uplynulého roka prešla poriadnou skúškou, keď sa jej meno začalo spájať so scenáristom Andym Krausom (50) a rozpadom jeho 17-ročného manželstva. Dnes má však Natália nového frajera a konečne ho ukázala.

Herečka Natália Puklušová si mala počas uplynulého roka zažiť románik so scenáristom Andym Krausom, ktorému napokon stroskotalo 17-ročné manželstvo, v ktorom vychovávali dve deti. Obidvaja aktéri vzťahu však popreli, že by práve ich románik stál za rozpadom manželstva s Danielou. Nech je to už akokoľvek, dnes si išiel každý svojou vlastnou cestou. Andy sa momentálne objavuje po boku novej priateľky Janky a vyzerá to tak, že sú spolu šťastní.

Nedávno však šokovala aj Natália, keď sa po dlhšom období bez muža konečne niekto po jej boku objavil. Všetko prezradila jedna fotka na jej sociálnej sieti, kde ju mladý muž bozkáva na čelo. Aj keď zo záberu nebolo poriadne vidno, o koho ide, najnovšie herečka odhalila na ďalšej fotke celú tvár svojho nového frajera. Jeho totožnosť ešte stále nepoznáme, no snáď sa čoskoro dozvieme, v akých vodách zalovila Natália pri svojom najnovšom objave.

Natália ukázala nového frajera

Zdroj | Foto: Instagram