Aneta Parišková začiatkom mája otvorene prehovorila o zákernej chorobe, s ktorou bojuje už zopár mesiacov. Aj keď jej záber z nemocničného lôžka mnohých kolegovi i fanúšikov zdrvil, slovenská moderátorka je rozhodnutá nad rakovinou vyhrať, pričom najväčšou oporou sú pre ňu rodina a priatelia.

Pariškovej bol pred pár mesiacmi diagnostikovaný non-hodginov lymfóm v oblasti srdca. Okamžite preto podstúpila operáciu a momentálne sa podrobuje chemoterapií. Pred pár dňami však opäť nastúpila do nemocnice, kde absolvuje ďalší cyklus chemoterapie po dobu piatich týždňov.

Podporiť ju najnovšie prišla moderátorka Zlatica Puškárová. Aj keď trojnásobná mamička skončila v televízií Markíza ešte v roku 2006, blondínky sú dodnes dobrými kamarátkami. ,,Poklebetili sme, zasmiali sme sa, dali si kávičku a koláčik. Hneď mám krajší deň,“ napísala na sociálnej sieti Aneta, pričom zverejnila spoločnú fotografiu.

Milé stretnutie v nemocničných priestoroch okomentovala aj rodáčka z Trnavy. ,,Spolu s Anetou sme prežili “milión” veselých, vtipných aj vážnych životných chvíľ. A obidve vieme, že sa môžeme jedna na druhú spoľahnúť. Dnes sme si dali kávičku v nemocnici, ale ešte “milión” si ich určite dáme na iných miestach,” napísala markizáčka, pričom zverejnila rovnaký záber.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/aneta_pariskova_official  |  Foto: IG/aneta_pariskova_official, zlaticapuskarova