O Survivor sa hovorí, že ide o najdrsnejšiu reality šou. Influencerka Ráchel Karnižová rátala s tým, že si nebude žiť ako v bavlnke, no až takéto podmienky na život nečakala.

Ráchel pred pár mesiacmi pôsobila v Love Island 3, kde si spolu s ostatnými nažívali v luxusnej vile. Na Kanárskych ostrovoch mali vždy k dispozícii fajnové jedlo, krásne oblečenie a hlavne sprchu a pohodlnú posteľ. V Survivor nič z toho neexistuje.

Prežije bez toho? Neuveríte, čo doma robila Ráchel 4-krát denne!

Známa módna návrhárka nie je v šou ešte ani týždeň a už priznala, že sa to na ňu začína sypať. Dôvody sú pochopiteľné. ,,11 ľudí má na deň pol hrnčeka ryže,” uviedla v rozhovore s ostatnými súťažiacimi Jana. ,,Proste nejako som sa nastavila na to, že nemám jedlo a dá sa to zvládnuť naozaj v pohode. Horšie sú tie chute,” prezradila na kameru Ráchel. Tá rovnako ako ostatní je stále špinavá, “polepená” a od slanej vody.

,,Najťažšie je to pre mňa celkovo, že ten svoj komfort nemám. Momentálne mi nechýba akože nič, ale chýba mi môj život. Uvedomujem si, aká vlastne šťastná som a že ako si nevážim niektorých vecí,” uviedla s plačom Ráchel.

Zdroj/Foto: Markiza.sk