Ráchel Karnižová sa po tretej sérii Love Island rozhodla prijať ponuku do najdrsnejšej reality šou Survivor. Na opustenom ostrove v Dominikánskej republike si známa kráska uvedomila niekoľko dôležitých vecí, ktoré jej v hre o 100-tisíc eur pokračovať viac nedovolili.

Už po prvých dňoch Ráchel zistila, že pobyt v džungli je naozaj drsný a zvláda ho ťažko. Vďaka nemu však dostala aspoň kopec času na premýšľanie, kedy si uvedomila, ako jej chýba rodina, ktorá jej nikdy predtým nechýbala. Dredatá Košičanka sa totiž netají tým, že s rodičmi nemá najlepší vzťah.

Ráchel skončila v slzách: Tieto podmienky Survivor sú fakt drsné!

Pri svojom poslednom súboji sa Ráchel rozhodla pustiť ho v prospech kmeňového kolegu Jacka a so súťažou sa definitívne rozlúčiť. ,,Survivor pre mňa nie je tak dôležitý, ako napríklad mama alebo otec, a preto chcem ísť domov. Necítim sa tu fajn, necítim sa tu ako ja a nie je to proste pre mňa,” uvedomila si v drsných podmienkach influencerka.

,,Potrebujem ísť domov, potrebujem ísť vyriešiť veci nejaké, ktoré som si tu uvedomila,” uviedla módna návrhárka. ,,Všetci hovoria o tom, ako im chýba rodina. A mne vlastne doma rodina nikdy nechýbala. Nestretávala som sa s nimi a chcem ísť za nimi,” pokračovala v slzách Ráchel. Na záver odkázala mamine, že jej sľubuje, že už nepôjde do žiadnej reality šou.

 

 

Zdroj/Foto: Markiza.sk