Známa tvár televízie Markíza sa musela roky pasovať s výsmechom či narážkami na svoju tvár. Tento rok sa však rozhodla aj kvôli zdravotným problémom s dýchaním pre radikálny krok. Nechala si operovať svoju tvár, pričom s novou čelusťou vyzerá ako celkom nový človek. 

Bývalá tvár televízie Markíza Lucia Livschitz Kollárová sa medzi divákmi zapísala okrem redaktorskej či publikačnej činnosti aj svojim netradičným a výrazným výzorom. Pre svoje črty tváre musela pritom 45-ročná spisovateľka neraz strpieť posmešné komentáre alebo priamo nepríjemnú kritiku a urážky.

Lucia, ktorá dlhý čas zápasila s chorobnou nespavosťou, ale po rhinoplastike celé roky neplánovala žiadne ďalšie zmeny či operácie svojho zovňajšku. Napokon sa pre jednu rozhodla na jeseň 2021, kedy podľa informácií Šarmu pripustila, že náročný zákrok by zmenil jej tvár na takú, akou mala byť v prípade normálneho detského vývoja.

Kollárová, ktorá žije s manželom Markom a dcérou vo Švajčiarsku, si tak nechala v januári upraviť čeľusť. “Prvýkrát v živote mám bez námahy zavreté pery a dýcham nosom,“ pochvaľuje si bývalá tvár Markízy. S novým úsmevom je zmenená na nepoznanie a aj ona samotná je nadšená aktuálnou podobou. Presvedčte sa sami, foto >>> TU <<<.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sarm.pluska.sk│ Foto: YT/Liga za duševné zdravie, FB/Lucia Kollárová, Televízia Markíza