Radko Urbanyak sa stal “nástupcom” Tomáša Tarra v reality šou Ruža pre nevestu. O jeho priazeň sa pred začiatkom šou uchádzalo viacero dievčat, z nich bolo vybratých osemnásť, jedna z nich má byť jeho vyvolená. Teda, ak si s nejakou skutočne sadne.

Hoci sa javí ako pekný, inteligentný a dobre zarábajúci muž, o ktorého musí mať záujem veľa žien, je single. Prečo? Sám priznal, že sám je asi preto, že je workoholikom. Avšak bez toho by sa nestal z obyčajného barmana majiteľom barov.

Pre Plusku povedal viaceré zaujímavé skutočnosti. Trebárs to, aký typ žien sa mu páči, aká má uňho reálnu šancu. „Ja nemám presný typ. Musia tam byť nejaké vlastnosti, ktoré to dievča má. Vzájomné porozumenie, schopnosť robiť kompromisy, vzájomné chápanie, ale typ ženy celkovo, ako by mala vyzerať, či brunetka, blondínka, ryšavá, to nemám,“ povedal. Avšak je jasné, že určite musí aj dobre vyzerať.

Majú uňho šancu ženy, ktoré podstúpili plastické operácie? Takých je trebárs v tejto reality šou dosť. Plastické operácie? Nie je to niečo, čo preferujem, ale zase problém s tým nemám. Myslím si, že to robia dievčatá preto, aby sa cítili lepšie samy so sebou. Niektoré nemajú také sebavedomie, a keď idú do plastík, aby sa cítili lepšie, tak to je absolútne normálne. Ale zas v niektorých prípadoch u niektorých žien sa to stane až takou drogou a už idú naozaj do extrémov, čo veľmi rád nemám,“ dodal.

Ženích Radko je muž, aký sa často nevidí: Ako sa dostal do Ruže?

Zdroj: Pluska | Foto: IG/tvmarkizaofficial