Štart obľúbenej šou Ruža pre nevestu je naplánovaný už na piatok večer. Diváci sa môžu opäť tešiť na 18 krásnych dievčat, z ktorých si Radko Urbanyak bude vyberať svoju vyvolenú. Televízny ženích bude mať nároky určite vysoké, keďže on sám je poriadne zaujímavý balíček toho, čo môže muž ponúknuť.

Radko vyrastal v Banskej Bystrici, už 10 rokov však žije v Nórsku. Ešte predtým si ale vyskúšal život v Španielsku, kde pôsobil 5 rokov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Ponuku účinkovať v televízii pohľadný Slovák prijal aj preto, že v reálnom živote nemá na hľadanie lásky čas. Je spolumajiteľom štyroch podnikov v Osle, pričom pri tom najnovšom sa pod jednou strechou nachádza až deväť barov. Na túto pozíciu sa vypracoval pomaličkými krokmi a tvrdou drinou, začínal totiž iba ako čašník.

Ako sa Radko dostal do Ruže pre nevestu?

Ako Radko prezradil v utorkovom Teleráne, najskôr mu pípla správa na Instagrame s telefónnym číslom na kástingovú manažérku s tým, že má preňho ponuku.

Do Ruže mieri známa exfarmárka: Dnes má inú tvár aj meno!

,,Tak som jej zavolal, tak mi spomenula tú šou, že čo sa v nej deje, že čo to je. Tak ako Bachelor, celý ten forrmát celosvetový, poznám. Ale že na Slovensku Ruža pre nevestu, že to minulý rok šlo, som absolútne nevedel. Tak som si načítal o tom, pozrel prvú epizódu, že čo sa tam deje, a potom to už ďalej komunikoval s najlepším kamarátom a vlastne s mamou neskôr, že čo si o tom myslia, či sa na to hodím, či to môžem robiť, či tam môžem ísť. A bola tam celkom pozitívna reakcia od oboch, tak si vravím, idem na to,” vrátil sa pár mesiacov dozadu.

V súčasnosti je úplne bežné, že sa ľudia prihlasujú do reality šou preto, aby si nazbierali fanúšikov na Instagrame. To ale nie je Radkov prípad. On podľa svojich slov túto sociálnu sieť vôbec nerieši a nevedel ani, ako má na ňu spraviť video. ,,Sám seba som nikdy v živote nenahrával na kameru,” prekvapil 34-ročný fešák. Čo ale ovláda excelentne, sú jazyky. Plynule hovorí po anglicky, španielsky a nórsky.

Ak by sme to zhrnuli, pekný, sympatický, charizmatický, šikovný, finančne zabezpečený, scestovaný a v neposlednom rade inteligentný. Čo viac si žena môže priať?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Teleráno (@telerano)

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial