Radovan Dulin si po rozchode s Kristi Dali užíva život plným priehrštím. V piatok večer sa zjavne rozhodol zabávať sa po boku neznámej mladej krásky. Ich spoločný záber však vyvolal ošiaľ aj drsnú reakciu Kristi Dali!

Farmárska láska najvýraznejšej dvojice Farmy 11 nemala príliš dlhé trvanie a Rado s Kikou si dali definitívne zbohom. Neprešlo však veľa času a záletník z Popradu si užíva život na voľnej nohe, pričom ho teší aj zvýšený záujem ženského pokolenia.

Kika sa venuje svojmu zdraviu a okrem výživových a detox doplnkov sa dala na intenzívne cvičenie a formovanie postavy. Zdravý životný štýl propaguje aj samotný Rado, no ten popri tom stíha aj bujarú večernú zábavu. Pred niekoľkými hodinami pritom pridal záber s neznámou mladou tmavovláskou a opäť vyvolal ošiaľ.

Fanúšikovia začali okamžite bombardovať Kiku s veľkou novinkou o údajnej frajerke, no ona všetkým vrátane Rada poslala drsný a jednoznačný odkaz: “Neviem, či má a ani ma to nezaujíma. Nech ich má aj sto, mne je to jedno, nespája nás už nič a je jasné, že Radko dlho sám nebude… Prajem mu, nech už nájde tú pravú a je spokojný konečne,” uviedla rázny postoj.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/radovan.d, kristi_dali