Slovenský spevák Tomáš Bezdeda, ktorý dlhé roky verejnosti nepredstavil žiadnu oficiálnu priateľku, prežíva najkrajšie životné obdobie. Hviezda prvej série šou Slovensko hľadá Superstar sa totiž už o pár hodín postaví pred oltár, kde povie svoje životné áno milovanej partnerke Ivane.

37-ročný rodák zo Žiliny bol dlhodobo jedným z najpríťažlivejších single mužov slovenského šoubiznisu, pričom od rozchodu s Adelou Vinczeovou nemal v láske šťastie. Autor mnohých úspešných skladieb však takmer pred rokom predsa len našiel spriaznenú dušu vo fitnesscentre.

Na adresu 23-ročnej snúbenice pritom nešetrí superlatívmi a ako sa svojho času vyjadril, okrem toho, že sa spoznali osobne a nie cez sociálnu sieť, oceňuje aj to, že majú podobné názory na život. Zamilovaný spevák tak nemal na čo čakať a svoju lásku požiadal počas silvestrovskej noci o ruku. „Priatelia, Happy New Year, nech sa všetci ľúbime a sme zdraví,“ napísal k záberu zo zásnub.

Bolo tak zjavné, že Tomáša a Ivanu čaká v budúcnosti plánovanie svadby, avšak mnohých prekvapí, že spevák skočí do chomúta už tento víkend! „Máme sa radi, milujeme sa a to je to najpodstatnejšie. Keďže ja mám dobrý príklad v rodičoch, že rodina spolu drží, my tiež chceme byť spolu a tvoriť s Ivkou rodinu,“ povedal pre Nový Čas. Ako dodal, keby mal pozvať všetkých ľudí, mal by na zozname 500 hostí, čo je nepredstaviteľné, a preto bude súčasťou hostiny najmä rodina a pár kamarátov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/tomas_bezdeda, tvmarkizaofficial