Známy slovenský zabávač, ktorý účinkuje ako stand-up komik na obľúbených podujatiach, bojuje s onkologickým ochorením. Bývalý obchodník z reality šou Farma priznal, že má za sebou po diagnóze rakoviny šesť cyklov chemoterapie. Aktuálne už ale chystá svoj návrat na pódiá.

Jaroslav Szabó je divákom a fanúšikom známy skôr pod pseudonymom Veľmajster Jerry. Zabávač a stand-up komik pravidelne pôsobí i v obľúbenej zostave s názvom Temné kecy, kde sa o humor stará spolu s Jarom Slávikom či Ivom Ladižinským.

Jerry, ktorý si pred pár rokmi “zahral” v markizáckej reality šou Farma obchodníka, ale aktuálne bojuje s rakovinovým ochorením lymfatických uzlín. Rodák z Lučenca pre MyNovohrad prezradil, ako postupuje po diagnóze lekárov jeho liečba. “Šesť cyklov chemoterapie a biologickej liečby. Celkovo veľmi lahodné podujatie, plné zábavy a dobrodružstiev,” nevzdáva sa humoru.

Komik odhalil, že správa ho poriadne šokovala. Je však odhodlaný bojovať: “Kosatka tentokrát trafila mňa a ja som vedel, že sa tomu musím postaviť ako chlap. Tak som ju zožral,” vtipkuje. Dodáva však, že sa o sebe za celý život nenaučil toľko, ako v priebehu posledného roka. “Z minúty na minútu sa rozsype váš domček z karát. Postupne pochopíte, čo je v živote dôležité, a ktorým smerom sa vydať, aby ste boli šťastní, ak teda dostanete druhú šancu,” približuje svoje pocity. Jerry sa však už 16. februára postaví na pódium s Jarom Slávikom a avizuje aj ďalšie projekty, na ktoré sa už teraz teší. S rakovinou bojuje i známa herečka z telenovely Skrytá vášeň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mynovohrad.sme.sk │ Foto: FB/Temné Kecy, Televízia Markíza