Telenovela Skrytá vášeň sa v týchto dňoch vrátila na televízne obrazovky stanice Doma. Tvorcovia si pritom pre fanúšikov prichystali aj druhé pokračovanie, ktorého sa dočkajú už čoskoro. Jedna z hlavných hrdiniek však aktuálne bojuje s rakovinou a zverejnila smutný záber.

Skrytá vášeň patrí na Slovensku k najobľúbenejším telenovelám, o čom svedčí aj jej návrat na obrazovky na stanici Doma. Diváci sa dokonca môžu tešiť i na druhú sériu, ktorá sa do našich obývačiek dostane už čoskoro.

Jedna z hlavných protagonistiek však prechádza v súkromí náročným obdobím. Herečke Kristine Lilley, ktorá v seriáli stvárnila mamu sestier Elizondových Gabrielu, totiž už po tretíkrát lekári diagnostikovali rakovinu. 59-ročná herečka si zlú správu vypočula ešte koncom roka a odvtedy s ochorením statočne bojuje.

Kristina má za sebou aj obojstrannú mastektómiu a najnovšie pridala na sociálnu sieť smutný záber. Herečka kvôli chemoterapii, ktorú momentálne absolvuje, prišla o svoje vlasy a nechala si tak u kaderníka vyholiť hlavu. Na tvári jej však nechýba úsmev a odhodlanie, kým fanúšikovia jej želajú veľa síl a skoré uzdravenie. Natasha Klauss, ktorá v seriáli stvárnila Saritu, sa cez leto vydala, pričom sa dočkala dojímavého gesta od svojho seriálového kolegu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/kristililley, Telemundo, FB/Pasión de Gavilanes