Drvivá väčšina ľudí si pri kúpe bytu či domu musí zaobstarať hypotéku, ktorú platia desiatky rokov. O to viac mnohých príjemne prekvapilo, keď sa istá realitná kancelária rozhodla ponúknuť dom úplne zadarmo. V prvom momente sa síce objavili stovky záujemcov, no tí si to však veľmi rýchlo rozmysleli.

Realitná kancelária McLain Investmens sídliaca v americkom štáte Louisiana kúpila rozsiahly pozemok, na ktorom by chcela postaviť niekoľko domov. Na pozemku sa však nachádza ikonický dom, ktorý nechceli zbúrať.

Maklérka Sylvia McLainová sa preto rozhodla ponúknuť dom zadarmo, pričom by bolo nutné premiestniť ho na iný pozemok, ktorý je taktiež za smiešnu sumu. Inzerát prilákal stovky záujemcov, no zároveň sa na sociálnej sieti začali vyjadrovať aj predošlí majitelia, ktorí tvrdili, že v dome straší duch 90-ročnej ženy.

Má ísť o Adele, ktorá zomrela v roku 1967 v prednej miestnosti domu. ,,Pozemok bol úžasný, ale samotný dom je trochu nepríjemný, pokiaľ neradi komunikujete so svetom duchov, pretože je dosť hlučný,” napísal Garrry Allen, ktorý v domčeku zvládol žiť iba pár mesiacov. Na komentáre napokon zareagovala aj dáma menom Dawn, ktorá je vnučkou Adele, pričom strašidelné príbehy o jej babičke považuje za roztomilé. Je totiž presvedčená, že duch jej babky určite nie je nebezpečný.

Bývalí majitelia sa zhodli, že v kuchyni často počuli zvuk akoby niekto zdvíhal pokrievky z hrncov. Na toto má Dawn vysvetlenie, keďže uviedla, že Adele počas varenia rada nazerala do hrncov a ochutnávala jedlo. Realitnej kancelárií sa napokon podarilo nájsť človeka, ktorý má odvahu strašidelný dom získať, no jeho deti v ňom žiť odmietajú. Nie je tak jasné, ako skončí príbeh s darovaním nehnuteľnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: FB/Sylvia McLain, Twitter, Pixabay