Ľudia po celom svete sa obávajú hroziacej nákazy a robia všetko preto, aby sa dostatočne ochránili pred ochorením COVID-19. Sú však medzi nami aj takí, ktorí úplne ignorujú všetky pravidlá, a dokonca povzbudzujú ostatných, aby brali koronavírus na ľahkú váhu.

Jana Peterková kedysi hviezdila v televízií Nova, no momentálne pracuje v Českej televízií (Czech TV). Je to iba pár hodín, čo redaktorka zavesila na sociálnu sieť video, kde tvrdila, že koronavírus je absolútny výmysel. Podľa svojich slov chodí pravidelne do terénu a stretáva sa s ľuďmi bez toho, aby mala rúško.

Existenciu vírusu tak absolútne popiera a pandémiu považuje iba za snahu ,,zastaviť“ naše životy. Následne sa rozhodla ukázať, že sa nákazy absolútne nebojí a plánuje oblizovať kľučky na Bulovke (Fakultná nemocnica v Prahe).

Touto nebezpečnou výzvou však neskončila. ,,Posielate mi, ľudia, tisíce správ a mailov denne, ale neozval sa mi za celý mesiac jediný človek, ktorý COVID mal. To znamená, že neexistuje. Je to hoax. Je to len mediálny fejk. Takže výzva! Kto mi prinesie skutočného človeka s pozitívnym testom na COVID, dám mu pusu, budem sa s ním bozkávať,“ vyhlásila vo videu nebojácna Peterková, ktorá akékoľvek riziko nákazy odmieta.

Celé vyjadrenie redaktorky

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: Instagram/peterkovaj  |  Foto: Facebook/Jana Peterková, Pixabay