Uplynulý víkend sa v Slovenskom národnom divadle uskutočnil 20. ročník podujatia Plesu v opere, už tradične otvárajúci plesovú sezónu na celom Slovensku. Na prestížnej spoločenskej akcii nechýbali najzvučnejšie mená zo sveta vedy, športu či šoubiznisu vrátane moderátorky Renáty Názlerovej, ktorá svojím vzhľadom mnohých hostí očarila.

Renáta Názlerová, známa predovšetkým ako spisovateľka či tvár relácií Súdna sieňSupermama, aj tento rok s radosťou prijala pozvanie na Ples v opere. Organizátori sa rozhodli pokračovať v podpore inkluzívneho vzdelávania, ktoré je pre obľúbenú jojkárku blízkou témou, pričom má s ňou aj osobné skúsenosti.

Na noblesnú akciu slovenskej smotánky sa čiernovláska poctivo pripravila v podobe ušitých šiat od návrhárky Hany Převrátilovej a zároveň sa vložila do rúk známej vizážistky Lucie “Lucid“ Sládečkovej, ktorá jej vytvorila dokonalý make-up. Svoju prirodzenú krásu umocnila úchvatnými, hriešne drahými šperkovými doplnkami v hodnote 24-tisíc eur.

Sympatická brunetka si tak s nadšením užila príchod na červený koberec, kedy mala po svojom boku birmovného syna Kristiána Gajdoša. Dvojica si slávnostný večer užila, pričom sa Renáta priznala, že ju program nadchol, ba priam dojal. Už teraz sme zvedaví, aký outfit si zvolí moderátorka na ďalší ročník Plesu v opere, keďže prekonať tohtoročnú róbu s kombináciou vizáže bude určite výzva.

Renáta mala na Plese v opere plno práce

Zdroj: redakcia HiTky.sk  |  Foto: redakcia HiTky.sk, Facebook/Renáta Názlerová  |  Video: Facebook/Renáta Názlerová