Renáta Názlerová je pre ženy inšpiratívnou osobnosťou v rôznych oblastiach. Najnovšie možno dodá odvahu tým, ktoré rozmýšľajú nad miernou úpravou svojho zovňajšku. Pozrite sa, čo si moderátorka nechala vylepšiť!

Väčšina ľudí si zrejme meno Renáta Názlerová spája s legendárnou reláciou Súdna sieň, v ktorej umelkyňa dlhé roky zastávala funkciu serióznej sudkyne. Diváci ju na obrazovkách mohli vidieť iba v tmavom talári. V realite je však herečka, moderátorka, spisovateľka a hrdá nositeľka titulu moletka doslova módnou ikonou.

renáta názlerová

Brunetka na sociálnych sieťach pravidelne ukazuje svoje outfity a dokazuje, že aj žena plnších tvarov sa môže obliekať štýlovo a trendy. A že ide Renátka s dobou, dokazuje i zákrok, ktorý podstúpila pred pár dňami. Nechala si vytetovať obočie, a to púdrovou technikou – jej efekt je prirodzený a bez ostrých kontúr.

Známa Slovenka vo videu, o ktoré sa podelila so sledovateľmi, priznala, že sa spočiatku trošku bála. No s výsledkom je veľmi spokojná a už rozmýšľa nad tým, že by procedúru podstúpila aj pri perách.

Zdroj/Foto: Facebook/Renáta Názlerová – officiálna stránka