Spor medzi Borisom Kollárom a Barborou Richterovou je aj naďalej veľmi aktívny. Predseda parlamentu sa pritom len pred niekoľkými dňami stal otcom 13. dieťaťa, ktoré mu porodila 28-ročná Laura Vizváryová. Krátko na to ale začali zaplavovať internet ďalšie šokujúce informácie. 

Šéf Sme rodina sa údajne podľa zdroja Nového Času stretol ihneď po príchode z dovolenky na Malorke so slovenskou misskou Kristínou Činčurovou. Plavovláska, ktorá si v roku 2016 nasadila korunku krásy, však informácie o ich vzťahu či romániku popiera. Dvojica si pritom údajne mala vymeniť aj poriadne pikantné správy a následne sa stretnúť v hoteli.

Samotný Kollár sa po oslovení len odmietol vyjadriť k svojmu súkromnému životu. Jeho bývalka Richterová sa na zverejnenej novinke na svojom profile značne zabáva a zjavne takéto informácie nie sú pre ňu niečím nečakaným. Zároveň sa rozhodla pritvrdiť a zverejnila údajné obsahy správ, ktoré mal politik písať aj iným ženám. Barbore vraj tieto komunikácie preposielajú samotné ženy, niektoré zo zlomyseľnosti, iné boli podľa jej slov oklamané, zhnusené či podvedené.

Domov pôjdeš kľudná a plná môjho semena a možno ani neodídeš….” má znieť obsah jednej zo správ. “Bude pokračovanie. Máte sa na čo tešiť, zasmejeme sa a asi si aj poplačeme, keď si tak uvedomíme, že toto zviera, ktoré patrí tak do ústavnej liečby pod zámok, máme na čele štátu,” napísala tmavovláska. Pod jej statusom sa navyše objavili aj komentáre ľudí, ktorí majú mať taktiež podobnú skúsenosť: “Aj mojej priateľke písal podobné nechutnosti na Instagrame,” uviedol jeden z nich so slovami, že majú správy doteraz uložené.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: prezenu.joj.sk  | Foto: FB/Barbora Richterová, Zomri, Televízia JOJ