Laura Vizváryová len pred pár dňami priviedla na svet svojho v poradí druhého synčeka. Medzičasom sa potvrdili dohady o tom, že otcom má byť predseda parlamentu Boris Kollár. Na sociálnej sieti zareagovala na politikovu životnú novinku aj jeho ex Barbora Richterová.

Mladá Laura porodila pred pár dňami Kollárovi zdravého synčeka, pričom predseda parlamentu je nateraz oficiálne otcom 13 detí. Šéf Sme rodina sa zatiaľ k životnej novinke nevyjadril, no momentálne ho zrejme zamestnáva aj mediálne prepieraná kauza talianskej vily na Capri.

Kým politik totiž hovorí len o “požičaní” či prenajímaní si nehnuteľnosti od známeho advokáta Bžána (u ktorého sa v minulosti s manželom ubytovala v jeho chorvátskom dome i obvinená Jankovská), jeho ex Barbora Richterová tvrdí, že 7-miliónovú vilu vlastní. Podľa slov tmavovlásky, ktorá multioteckovi naložila aj ohľadom jeho finančnej situácie pred vstupom do politiky, si mal Kollár lukratívnu nehnuteľnosť zaobstarať po vstupe do vlády.

To, že som bola pri kúpe asi vieš, aj ten tvoj šofér Paľo mi vždy zavesil na nos, kedy ide odviesť peniaze do Neapolu.. Samozrejme, v hotovosti,” uviedla na sociálnej sieti. Krátko po narodení Laurinho syna zverejnila Barbora aj ďalšie ostré slová. Tvrdí, že politik si má užívať s ďalšou ženou na Malorke: “Gratulujem Boriskovi k 15. potomkovi a srdečne pozdravujem na Malorku, kde práve oslavuje s ďalšou mamičkou,” odkazuje.

Napokon prezradila aj nečakanú informáciu o mene Laurinho novorodeného syna. “Inak taká pikoška, meno, ktoré mu dali – údajne Abner -Abnerko, sa snažil natlačiť mne, čo som, samozrejme, odmietla,” píše. Samotná 28-ročná blodnínka medzičasom zverejnila na sociálnej sieti prvý záber chlapčeka v postieľke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/_leyla_lv_, FB/Barbora Richterová, Televízia JOJ