Slovenská speváčka Dara Rolins len na sv. Valentína zverejnila nový videoklip k pesničke Miesta, ktorý má silne s*xuálno ladený podtón. Toto medzi jej fanúšikmi neostalo dlho bez odozvy.

Pieseň Miesta z albumu ETC dostala k už tak šteklivým frázam, aj poriadne horúcu video prezentáciu. Práve na ňu sa začali okamžite vynárať pochvalné, pozitívne, či pohoršujúce a negatívne komentáre. Teraz sa samotná Dara Rolins vyjadrila prostredníctvom instagramového účtu k rozruchu, ktorý vyvolala: … áno, môj nový klip MIESTA rozvíril hladinu a opäť otvoril moju obľúbenú tému, čo JE a NIE JE vhodné, čo už je MOC, čo sa smie, sluší a patrí. Opäť sme si pripomenuli, že k žene – matke sa vraj nič takéto nehodí. Viem, že v radách tých, ktorí ma odoberajú a aktívne sledujú je tento názor zastúpený našťastie v drvivej menšine…“.

45-ročná speváčka aj povedala, že proste taká je a iná ani nebude. Chce aby ľudia rešpektovali jej právo na slobodné umelecké vyjadrenie. To ale nie je všetko, Dara zašla aj ďalej a všetkým priznala, že sa vôbec nehanbí za to, že si to robí aj sama! „A že otvorene, s láskou a vášňou prezentujem svoju ženskú s*xualitu a nemám problém povedať, že si to občas urobím sama?!? No, nemám:), pretože mi všetky prejavy spojené s emóciami aj tohoto druhu prídu prirodzene krásne. Nehľadám za nimi nič hrubé, nevhodné, nezdravé… Chcem v ženách prebudiť oheň a vášeň, ktorá v nás JE… Poďme si so svojim telom robiť čo chceme, nikomu tým predsa neubližujeme,“ zakončila Dara Rolins.

Celý Darin príspevok:

„Kde začať:). V prvom rade ďakujem za vašu empatiu v súvislosti s mojim predošlým príspevkom. Ste skvelí❤ A ďalej… áno, môj nový klip MIESTA rozvíril hladinu a opäť otvoril moju obľúbenú tému, čo JE a NIE JE vhodné, čo už je MOC, čo sa smie, sluší a patrí:). Kedy, kde a ktorá žena konkrétne môže prezentovať svoju sexualitu, okrem 4 stien svojej spálne-slobodne, aj niekde inde. Opäť sme si pripomenuli, že k žene – matke sa vraj nič takéto nehodí??‍♂️??❌Takže sa ukľudnime a začneme sa chovať uvedomele, v rámci našeho seriózneho postavenia v spoločnosti. Viem že v radách tých, ktorí ma odoberajú a aktívne sledujú je tento názor zastúpený našťastie v drvivej menšine, aj TAK mám ale potrebu povedať: Nebudem iná. TOTO je môj slobodný umelecký prejav, na ktorý mám ako umelec – ak sa neurazíte??väčšie právo ako ktokoľvek iný. Búrať konvencie a robiť veci tak trochu inak, po svojom, robí DARU DAROU. A že otvorene, s láskou a vášňou prezentujem svoju ženskú sexualitu a nemám problém povedať, že si to občas urobím sama?!? No, nemám:), pretože mi všetky prejavy spojené s emóciami aj tohoto druhu prídu prirodzene krásne. Nehľadám za nimi nič hrubé, nevhodné, nezdravé. A že ich navyše otvorene “prezentujem”?? A kto iný než DARA ???!!! ????Berte to ako môj manifest. Osvetu:). Chcem v ženách prebudiť oheň a vášeň ktorá v nás JE. Bez rozdielu na vek a zásluhy. Poďme si so svojim telom robiť čo chceme, nikomu tým predsa neubližujeme.“

Dara Rolins

Erotický ladený videoklip Dary Rolins k piesni Miesta nájdete >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram