Obľúbený herec a zabávač Roman Pomajbo (50) sa stal krátko po sviatkoch po štvrtýkrát otcom. Jeho manželka Petra mu priviedla na svet vytúženého synčeka, ktorému dali zahraničné meno.

Roman Pomajbo sa pýši veľkou rodinkou, ktorá sa pred pár dňami ešte rozrástla. S manželkou Petrou doposiaľ spoločne vychovávali tri dcéry, Vivien (11), Noemi (9) a Timeu (5). K dievčatám ale 28. decembra pribudol prvý chlapček!

Dvojica sa pred časom pochválila tehotenstvom, ako aj tým, že ďalšieho potomka počali počas romantickej noci na odľahlej chate. So záberom novorodeniatka sa herec podelil s fanúšikmi aj na sociálnej sieti: „Bolo mi tam dobre, ale uznal som, že ma potrebujete. Od roku 2020 to tu roztočíme! Tešte sa! Život je krásny,“ prihovoril sa žartovne.

Herec tiež vyzradil, že bábätku dali netradičné a zahranične znejúce meno: „Volám sa Eliot a prišiel som za vami medzi Vianocami a Silvestrom. 28.12.2019,“ odhalil krásny detail. Rodinka srší po príchode ďalšieho člena a prvého chlapa šťastím, o čom sa môžete presvedčiť aj na záberoch nižšie. Blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/roman_pomajbo, Facebook/Teleráno