Poslankyňa Romana Tabák, ktorá si to ako nezaradená čoskoro namieri po odchode z OĽaNO do Sme rodina, má za sebou viacero trapasov. Niektoré sa pritom týkali aj nevhodne zvoleného oblečenia do práce či na špeciálnu príležitosť. V Karlových Varoch sa politička predviedla v nových šatách!

Romana Tabák sa v minulosti stala neraz terčom posmechu, či už kvôli svojim výrokom alebo pre nevhodne zvolený outfit. Poslankyňa, ktorá má čoskoro rozšíriť rady Sme rodina, si to najnovšie namierila, rovnako ako Eduard Heger s manželkou, do Karlových Varov. V Čechách sa totiž koná prestížny Medzinárodný filmový festival.

Ten si nenechala ujsť ani slovenská moderátorka, ktorá zbalila známeho Čecha, hoci ona špekulácie odmietla so slovami, že ide o kamaráta. Na festivale nesmel chýbať ani náš premiér SR. V stredu sa k pozvaným hosťom pripojila aj Romana, ktorá si zapózovala v modrých farebných šatách voľnejšieho strihu.

Na svojom profile sociálnej siete však pridala aj zábery v slušivom čiernom kostýme. Napokon vymenila oficiálne oblečenie za tenisovú sukničku a obľúbený šport si zahrala okrem iných aj so spevákom Paľom Haberom. K jednému zo záberov pripojila i záhadný citát, ktorý venovala neznámej osobe: “Kde sa dvaja bijú, tretí zvíťazí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj│ Foto: FB/Romana Tabak