Romana Tabák v akcii: Hádka s poslancom, AHA, čo sa dialo!

Dátum:

Romana Tabák len nedávno spôsobila v parlamente rozruch svojim rozhovorom na kameru, pričom si pod pazuchou niesla tenisovú raketu. Poslankyňa NR SR sa tentokrát chcela dostať za rečnícky pult vo chvíli, keď sa jej verejne ospravedlňoval nezaradený poslanec Miroslav Suja.

Poslanec Suja sa mal počas utorkového zasadnutia parlamentu ospravedlniť poslancovi Jánovi Benčíkovi za svoje výroky. Za rečníckym pultíkom ale napokon zvolil inú rétoriku a reč venoval aj Romane Tabak. „Využijem túto chvíľu a ospravedlňujem sa poslankyni Romane Tabák za informáciu o predanom zápase, ktorá sa nezakladala na pravde. Bola to druhá tenistka a Romana Tabák v tom článku bola spomínaná len ako manekýnka. Takže, ospravedlňujem sa Romane Tabák. A čo sa týka Jána Benčíka, stojím si za tým, čo som povedal,“ vyslovil.

Po jeho slovách dorazila k pultíku samotná Tabák, ktorá sa chcela ujať slova, no jej počin okomentoval predseda parlamentu Kollár. „Pani poslankyňa, vy nemôžete chodiť za rečnícky pult ani obchytkávať pána poslanca Suju,“ smial sa. Suja sa následne obával o to, ako vysvetlí doma, že politička sa na neho za pultíkom „nalepila“.

Kollár napokon schôdzu na chvíľu prerušil, no k poslancovi Sujovi sa vyjadrila Jana Bittó Cigániková, ktorá ho prirovnala k ratlíkovi. „Ja som mala takého psíka, bol to srnčí ratlík. Volal sa Riky. Počúvajte, to bolo besné jak hovado. On sa všetkého bál. Vyšiel z brány, on sa tam postavil presne ako pán Suja a začal štekať na všetko, čo sa pohlo. Raz na dažďovú kvapku,“ uviedla. Poslanec sa k svojmu výstupu za pultíkom vyjadril aj na sociálnej sieti: „Dnes som sa na rokovaní NR SR mal ospravedlniť poslancovi Benčíkovi. Niektorým vládnym poslancom sa očividne pravda ťažko počúva,“ napísal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Zomri

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...