Koncom februára vycestovala speváčka Dara Rolins za veľkú mláku, kde trávila čas s mladým raperom Dalybom. Tajomná dvojica je spájaná od momentu, kedy vydali spoločný singel Hello Kitty, ku ktorému odišli do famózneho New Yorku natočiť videoklip.

Dara Rolins (47) a Dalyb (26) zamotali hlavy všetkým fanúšikom, ktorí momentálne márne analyzujú, či dvojica tvorí alebo netvorí vo svojom súkromí pár. Nech je ako chce, speváčka a raper iba pred okamihom vydali spoločný videoklip k skladbe Hello Kitty, ktorý bol natáčaný v ďalekom New Yorku.

Ako Dara uviedla, s Dalybom sa rozhodla spolupracovať, pretože hudba jej dovoľuje lietať či snívať a bez limitu prepájať hudobné názory. “Som zvyknutá, že vedľa tých, ktorí mňa a moju hudbu milujú, je hromada tých, ktorí ma budú vždy iba kritizovať. Jediné, čo mám občas potrebu pripomenúť je fakt, že našou podstatou nie je robiť veci tak, aby sme sa zapáčili, vyhoveli predstavám iných, ale naopak- nezapreli, nestratili samy seba a svoju slobodu,” napísala s nadhľadom speváčka. A čo hovoríte na jej nový počin vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/dararolins_vermi | Video: YouTube