Tak sú spolu alebo nie? Práve túto otázku si už dlhé týždne kladú všetci fanúšikovia popovej divy Dary Rolins (47), ktorá má údajne randiť s mladým raperom Dalybom (26). A kým niektorí len konšpirujú, oni si vyšli do ikonického New Yorku!

Súkromie Dary Rolins je prepierané v médiách už dlhé roky, pričom najvážnejšie vzťahy prežila s raperom Patrikom “Rytmusom” Vrbovským (43) či českým hudobníkom Matějom Homolom (46). Práve s ním má slovenská speváčka 12-ročnú dcérku Lolu, ktorá zrejme momentálne trávi čas práve so svojim otcom. Dara si totiž odskočila za veľkú mláku, odkiaľ fanúšikom posiela už zopár dní srdečné pozdravy.

Z centra Manhattanu sa však tentokrát prekvapivo prihlásila o slovo fotografiou, na ktorej je okrem nej aj raper Dalyb. Práve s mladým Košičanom je diva spájaná už zopár týždňov, pričom ohľadom svojho vzťahu držia bobríka mlčanlivosti. Zavádzajúcimi odpoveďami na otázky svoju lásku doposiaľ nepotvrdili, avšak ani nevyvrátili.

Ako napovedajú aj popisky k snímkam, dvojica odišla do New Yorku, aby tu natočila videoklip k spoločnému singlu Hello Kitty, ktorý pochádza z úspešného albumu Teen(r)age z decembra 2019. Kým doposiaľ na sociálnych sieťach zdieľali len samostatné fotografie, dnes urobili výnimku a Dara zverejnila “pracovnú” snímku s Dalybom. Ten jej ju okomentoval výstižným emotikonom, čo opäť rozprúdilo fantáziu mnohých fanúšikov. Tak čo myslíte, tvoria pár alebo nie? 🙂

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/dararolins_vermi, petkaficka