Prednedávnom sme vás informovali, že Vilo Rozboril má novú lásku. Je ňou celebritná lekárka Alexandra Novotná. Viac informácii TU. Sú spolu len chvíľu, no už stihli spraviť zásadný krok v ich vzťahu!

[sociallocker]Vilo Rozboril má už pár týždňov po svojom boku známu dermatologičku Sandru Novotnú. A idú teda na to poriadne zhurta. Podľa informácii pluska.sk už moderátor stihol svoju čerstvú partnerku predstaviť aj svojej dcére. Tá žije v Dánsku, párik si teda spravil spoločný výlet, kde Vilo svoje dve lásky zoznámil. Jeho dcéra navyše oslavovala aj narodeniny, Sandra tak mohla prvýkrát dcére svojho partnera aj zagratulovať. Rozboril pridal na sociálnu sieť aj pár fotografií z cesty za svojou tehotnou dcérou.

Moderátor už stihol svoju novú lásku predstaviť dcére Katke

Asi si Vilo chce uchrániť svoj vzťah a súkromie, pretože Sandra na žiadnej z fotiek nebola. Vilova dcéra Katka, ktorá by mala porodiť už o dva mesiace, novú partnerku asi schválila. Svedčia o tom spokojné tváre moderátora s dcérou. Dermatologička sa objavila viackrát vo Vilovej relácii v Siedmom nebi.

Vilo so svojou partnerkou, keď sme ešte o ich vzťahu netušili

Moderátor sa pre Plus 7 dní vyjadril, že frekvencia ich stretávania začala byť oveľa väčšia, než bolo pre reláciu potrebné. “V Sandriných očiach som musel pôsobiť veľmi profesionálne. Určite si vravela – bože, on sa už o také detaily zaujíma. Samozrejme, z mojej strany to bolo absolútne zištné, vytváral som si zámienky,“ priznal zaľúbený moderátor. Pozrite, ako spolu zaľúbené hrdličky vyzerajú. Ruka v ruke boli spolu na prechádzke venčiť psa. 

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]