Ďalší nečakaný rozchod v našom šoubize! Zamilovaná dvojica, ktorá sa ešte pred pár mesiacmi pýšila spoločnými zábermi, išla od seba. Smutné slová potvrdila známa kráska na sociálnej sieti, kde vysvetlila aj nečakaný dôvod konca.

V slovenskom šoubiznise je opäť o jednu zamilovanú dvojicu menej. Nedávno ohlásila koniec Celeste Buckingham s dnes už expartnerom Alešom Mlatilíkom a teraz sa k nim po pármesačnej známosti pridal aj futbalista Robo Vittek (37), ktorý tvoril pár s krásnou misskou Martinou Grešovou (31). V minulosti randil tiež s Alexandrou Orviskou a v meste bol pristihnutý aj na posedení s Máriou Troškovou.

Zamilované hrdličky, ktorých pred necelým polrokom usvedčili spoločné zábery na sociálnej sieti, tak už nie sú spolu. Smutné slová zverejnila samotná kráska na svojom profile: “Ľúbim tohto človeka a svojím spôsobom vždy budem. V prvom rade, nevedela som, kto to je, lebo futbal som dovtedy videla nulakrát. A potom som nevedela, aký je, ale potešilo ma, že je normálny a ľudský, no dobreeeeee… a vtipný a hebučký. Ale mám vnútornú potrebu dať veci na pravú mieru. Bohužiaľ, s Robom už nie sme spolu. Nepíše sa mi to ľahko. Predstavy o živote a láske sú to, čo môže ľudí buď navždy spojiť, alebo rozdeliť,” uviedla a na záver dodala aj sladké Love you (Ľúbim ťa). Obidvaja sú tak, zdá sa, opäť single.

Zdroj │ Foto: Instagram/kebolotambolo