Jojkárska relácia Bez servítky pritiahla v posledných týždňoch k obrazovkám státisíce divákov. Dôvodom bola účasť Kollárovej kamarátky Miroslavy Fabušovej, no aj extravagantného Adama Nemečeka. Už onedlho sa pred hrnce postaví aj známa tvár slovenského šoubiznisu.

Len uplynulý týždeň si relácia televízie JOJ Bez servítky vyslúžila vysokú sledovanosť a záujem Slovákov. Dôvodom bola účasť Kollárovej kamarátky Miroslavy Fabušovej či neprehliadnuteľného Adama Nemečeka.

Práve výstredná misska, ktorá sa nachádzala v Kollárovej limuzíne v čase jeho autonehody, si vyslúžila od divákov veľkú kritiku za svoje správanie počas piatkového pohostenia súperov. Podľa informácií portálu Mediaboom však televízia chystá aj ďalšie prekvapenie.

Zákulisné správy totiž hovoria o tom, že natáčania sa zúčastnila aj Nora Kabrheľová. Kontroverzná podnikateľka, ktorá dnes žije skôr v ústraní, sa má údajne objaviť v jednom z najbližších súťažných týždňov. O zábavu bude teda opäť postarané a Nora si opráši po mnohých rokoch svoje účinkovanie v kuchyni, keď natáčala reláciu Kapor na torte.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: mediaboom.sk │ Foto: Televízia JOJ, FB/Bez servítky – TV JOJ