Slovenská moderátorka priznala, že po troch rokoch manželstva si s partnerom prechádza náročnou krízou. Ako uviedla dcéra ešte známejšej moderátorky, o ničom s manželom nie je definitívne rozhodnuté, no zároveň netuší, či spolu strávia blížiace sa sviatky.

Slovenská moderátorka Iveta Malachovská a operný spevák Martin Malachovský si užívajú okrem pracovných úspechov aj šťastné manželstvo. Dvojica je spolu takmer neuveriteľných 30 rokov, no zdá sa, že v rodine sa v láske nedarí všetkým. Ich dcéra Kristína Kocianová otvorene hovorí o vážnej manželskej kríze.

28-ročná moderátorka relácie Zdravá maškrta si vzala po dlhoročnej známosti o rok mladšieho Adama. Ten však pôsobí pracovne v Nemecku, a keďže sú obaja pracovití a zaneprázdnení, aj tento faktor prispel k domácej nepohode. Samotná Kristína prehovorila pre Nový Čas o citlivej téme úplne otvorene. Rozvod nedávno potvrdila aj obľúbená herečka Petra Vjadová. 

Uviedla, že manželskú krízu riešia obidvaja množstvom práce a netuší, či spolu strávia nadchádzajúce vianočné sviatky. „Môže to byť málo komunikácie aj tvrdohlavosť. Na všetko sú dve strany, dvaja ľudia. Niekedy sú veci, ktoré nesadnú a nedajú sa komunikovať, sú situácie, keď sa nedajú robiť kompromisy, alebo sa dajú, ale človek už nechce z nejakého dôvodu,“ zamýšľa sa. Moderátorka dodala, že sa nechajú prekvapiť, ako sa veci vyvinú a je vďačná za podporu svojej mamy. „Ale stále, nech sa deje čokoľvek, viem, že sa budeme mať radi a sme tu jeden pre druhého,“ dodáva na adresu Adama.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: IG/kika_kocian, ivetkamalachovskaofficial