Známy a úspešný slovenský športovec žne aktuálne v kariére zásluhy za svoje výkony na trávniku. Podľa všetkého to však v súkromnom živote nemá futbalista až také ružové. Objavujú sa dohady o tom, že jeho 10-ročný manželský zväzok by mal prechádzať krízou. 

Vladimír Weiss ml. patrí na Slovensku k najúspešnejším futbalistom. Mnohonásobný reprezentant a najlepší hráč Fortuna ligy v ankete z roku 2022 prežíva v kariére na trávniku skvelé obdobie a žne jeden úspech za druhým. Zdá sa však, že 33-ročný stredopoliar to má poriadne nahnuté v súkromnom živote.

S manželkou Martinou Horváthovou, vnučkou političky HZDS Kataríny Tóthovej, sa zosobášil v roku 2013. Popri výchove chlapčeka z Martininho predchádzajúceho vzťahu sa dvojici v roku 2014 narodila aj dcérka Viktória. Pompézna svadba v prostredí kaštieľa v Oponiciach vyšla vtedy dvojicu na 50-tisíc eur. Aktuálne sa však šepká o tom, že zaľúbenci majú údajne prechádzať krízou.

Nevyzerá to medzi nimi dobre. Obrovská láska, s ktorou vstupovali do manželstva, sa rokmi vytráca. Nepomohla tomu ani Vladkova búrlivá povaha a niektoré výstrelky,” uviedol zdroj pre Športový Čas. Samotný športovec sa vraj miestami vyjadruje o svojom vzťahu s pochybnosťami a padlo i slovo rozvod. Futbalisti a kolegovia z tímu o problémoch podľa svojich slov nič netušia. Weiss po oslovení na otázky o manželstve nereagoval. Či sú dohady o kríze pravdivé, sa tak zrejme ukáže až časom. Naopak, prekvapivo už tento víkend chystá svadbu obľúbený spevák Tomáš Bezdeda.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sportovy.cas.sk  | Foto: FB/Vladimir Weiss ml., IG/vladimirweiss