Bývalý ruský prezident a aktuálny podpredseda Bezpečnostnej rady Ruskej federácie Dmitrij Medvedev prehovoril o šokujúcich plánoch Ruska. Uviedol, že sa hovorí o vybudovaní nového Sovietskeho zväzu, ktorý by mal predstavovať otvorený systém až po toto západné mesto!

Exprezident Medvedev prehovoril v aktuálnej napätej atmosfére pre chorvátsky Telegram. Bývalá hlava Ruska a súčasný podpredseda Bezpečnostnej rady Ruskej federácie tvrdí, že sa hovorí o vybudovaní nového Sovietskeho zväzu. Už pred niekoľkými týždňami vyšiel v prokremeľskej Pravde článok o návrhu na preusporiadanie hraníc Európy, podľa ktorého by Slovensko úplne zaniklo.

Kým podľa uvedeného článku sa má Slovensko rozčleniť medzi Ukrajinu vo Veľkej Haliči, Česko a Maďarsko, najnovšie úvahy Ruska sa uberajú ešte viac na západ. Podľa exprezidenta je snom Putina vybudovať nový ZSSR s “otvorenou Euráziou” od Vladivostoku po Lisabon.

Ako dodal, v súčasnosti sa údajne rozdúchava vo svete “rusofóbia”, za ktorú môžu “nacisti, vrahovia a kolaboranti” aj na Ukrajine. Momentálne však ďalej prebiehajú u východných susedov ataky a ostreľovanie zo strany ruskej armády, ktorá zasahuje civilné objekty, linčuje obyvateľov a najnovšie bol po prepade kyjevského seminára ukradnutý okrem iného aj kalich Jána Pavla II.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: telegram.hr │ Foto: YT/Guardian News, BBC News