Televízia JOJ počas víkendu odpálila veľkolepú šou Česko Slovensko má talent, kde mohli diváci vidieť množstvo fantastických vystúpení. Kým zlatý buzzer venovala Marta Jandová len 13-ročnej speváčke Poline Babii, v nedeľu večer čakalo na fanúšikov relácie neuveriteľné prekvapenie!

Koncom augusta oznámila TV JOJ, že do šou Česko Slovensko má talent opäť mieri legendárny súťažiaci Jozef Pátrovič. Aby toho nebolo málo, na castingu sa mal objaviť aj jeho stratený brat, ktorý sa porote predstavil ako Eugen. I keď bolo už na prvý pohľad zrejmé, že ide o masku, nikto z prítomných, ale ani divákov nepredpokladal, kto sa pod ňou ukrýva.

Patrik Vrbovský, jeden z najúspešnejších umelcov domácej scény, prišiel za moderátormi a Jozefom Pátrovičom tesne pred jeho vystúpením, a následne sa odobral na pódium. Práve tu po krátkom predstavení sa zaspieval skladby V dolinách Čardáš dvoch sŕdc od Karola Duchoňa, kým neskôr Eugen priznal, že sa venuje aj rapu. Do tohto momentu ani samotná Jasmina Alagič netušila, že pod maskou sa ukrýva jej manžel, precitnutie prišlo počas refrénu skladby Deti stratenej generácie, kedy sa Rytmus prejavil už naplno.

Zjavne zmätená tak neostala len moderátorka, ale aj samotný Jozef Pátrovič, ktorý najskôr nedokázal prijať fakt, že jeho údajný brat je len kvalitne odvedenou prácou maskérov. Raper napokon ešte zaspieval megahit Amen Savore, ktorým roztancoval nielen obecenstvo, ale aj porotu. Toto jednoducho musíte vidieť!

Celé vystúpenie Rytmusa v ČSMT môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV JOJ, IG/rytmusking