Rytmus dostal od štátu Covid POMOC: Tisícky z úradu v Pezinku!

Dátum:

Raper Patrik Rytmus Vrbovský patrí rozhodne k umelcom a hudobníkom, ktorí sa na prázdnu peňaženku sťažovať nemôžu. Napriek bohatstvu či luxusnému šatníku, ktorým sa Rytmus rád chváli, si požiadal na úrade práce o štátnu dotáciu alebo Covid pomoc.

Rytmus, o ktorom sa koncom roka vyjadrila opäť Dara, sa už roky chváli svojím krásnym domom, drahými autami, luxusným šatníkom či exkluzívnymi šperkami. Za všetky možno spomenúť diamantové hodinky Hublot z limitovanej edície za 30-tisíc eur, brilianty Breitling za 25-tisíc eur či diamantový pavúk za ďalších 25-tisíc.

S príchodom pandémie sa zrušenie koncertov, predstavení aj natáčania situácia finančne dotkla mnohých umelcov, ktorí ostali odrazu bez príjmu. Koncerty síce musel zrušiť aj Rytmus, no na účtoch rozhodne nemá nuly. Napriek tomu sa rozhodol podľa informácií Šarmu požiadať Úrad práce v Pezinku o štátnu pomoc.

Úrad, na ktorom sa nedávno prevalil aj škandál s dotáciami pre schránkové firmy, žiadosti Rytmusa vyhovel a vyplatil mu za tri mesiace spolu vyše 2-tisíc eur. „Na poskytnutie príspevku v rámci projektu Prvá pomoc je právny nárok, to znamená, že ak žiadateľ splní všetky podmienky, ktoré sú stanovené projektom, úrad práce sociálnych vecí a rodiny je povinný finančný príspevok poskytnúť. V tomto prípade klient slnil všetky podmienky a podľa predložených výkazov pre priznanie finančného príspevku mu bolo celkovo uhradených 2 310 eur, a to spolu za mesiace 10/2020, 11/2020 a 2/2021,“ odvetila Marianna Šebová z kancelárie generálneho riaditeľa a generálneho tajomníka služobného úradu ÚPSVaR v Bratislave. Rytmus po oslovení na otázky neodpovedal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: IG/rytmusking

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...